Servis mobilov a tabletov

Diagnostika zdarma
Dlhoročné servisné skúsenosti
Veľa opráv aj do 24 hodín

Servis mobilov a tabletov

Pozáručné opravy mobilov a tabletov všetkých značiek a typov

Pokazil sa Vám mobil alebo tablet, a potrebujete odborný servis alebo poradenstvo? Spoločnosť FixIT poskytuje profesionálny servis IT techniky a elektroniky v Bratislave a po celom Slovensku.

Prevádzame pozáručné opravy mobilov a tabletov všetkých značiek a typov, napr.: Apple, Asus, Blackberry, CAT, Google, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Microsoft, Nokia, Oneplus, Samsung, Sony, Xiaomi a ostatné. Veľa opráv na počkanie alebo do jedného dňa.

Kliknutím vyberiete značku zariadenia, ktoré Vám máme opraviť:

Čo vám opravíme?

Servis mobilov a tabletov

Veľa opráv už do 24 hodín

Výmena touchscreen a LCD displeja
Oprava matičnej dosky
Oprava elektroniky
Oprava konektorov
Oprava napájania (powerboard)
Výmena batérie
Flash firmware

Doprava po celom Slovensku - DPD

Prinášame komfortný spôsob prepravy priamo od Vás z domu, práce či iného Vami požadovaného preberacieho miesta. Všetko vybavíme za Vás. Jediné, čo ostane na Vašich pleciach je kooperácia s kuriérom DPD, ktorý patrične zabalenú zásielku prevezme.

Poštovné kalkulujeme podľa hmotnosti tovaru. Platba kuriérovi DPD prebieha po oprave, na dobierku v hotovosti alebo kartou.

Dobrý deň, sme FixIT

Naša spoločnosť pôsobí na trhu 6 rokov a má za sebou tisíce opráv, takže máme bohaté skúsenosti s najmodernejšou, ale aj staršou technikou. Špecializujeme sa na kvalitný servis mnohých značiek a veríme, že s opravou Vašeho zariadenia vyhovieme každému z Vás.

Na opravu používame výhradne originálne náhradné diely, aby sme zaručili najdlhšiu možnú životnosť celého zariadenia.

Radi Vám pomôžeme osobne v Bratislave na Belinského 16 alebo J. Cígera Hronského 4, telefonicky na čísle +421 948 262 555, alebo emailom na fixit@fixit.sk.

Dlhoročné servisné skúsenosti

Doprava po celom Slovensku

Veľa opráv aj do 24 hodín